Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
18.10 niedziela, 18:00
cena:
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl


NotOnTime to rozwijający się zespoł rockowy, kóry w 2017 roku założyli znajomi z gimnazjum. W tym roku do kapeli dołączyła wokalistka, która od dziecka śpiewała w chórze Alla Polacca przy Operze Narodowej. Gatunkiem, którego trzyma się grupa jest rock, ale nie straszne są im eksperymenty. W obecnym składzie zagrali do tej pory jeden koncert, na festiwalu w LO Dąbrowskiego, zatem będzie to ich wielki powrót po pandemii.

Koncert odbywa się w ramach cyklu Mobilna Scena Muzyczna, który został sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content