Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
27.09 niedziela, 18:00
cena:
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl


Mushka to połączenie Indie rocka z psychodelicznymi akcentami, funkiem i tak naprawdę ze wszystkim czego dusza zapragnie.

Skład jest złożony z idealnie zgranej sekcji rytmicznej; z Pawła Wiśniewskiego (perkusja) i Kuby Modzelewskiego (gitara basowa). Przestrzeni i smaku dodają Kamil Lewicki (instrumenty klawiszowe) oraz Mateusz Łempicki (gitara elektryczna). Za wokal odpowiada Monika Sawicka, która delikatnym, a jednocześnie zadziornym głosem dopina wszystko w całość.

Muzyka Mushki opowiada o ludzkich sprawach, o tym, z czym bardzo często mierzymy się codziennie, a na co warto czasami spojrzeć z innej perspektywy.

 

 

Eddie pierwszy raz pojawił się na scenie w sierpniu 2018 roku. Nazwa grupy pochodzi od pseudonimu scenicznego wokalistki, który powstał jeszcze za czasów jej dzieciństwa – wujek dziewczyny stwierdził, że „jest tak paskudna, jak potwór z okładek Iron Maiden” o tym imieniu.

Muzyka grupy to rock alternatywny, trochę indie, trochę folku. Mają bas, mają perkusję, mają wokal i ukulele zamiast gitary – uznali, że nie potrzeba 6 strun, żeby brzmieć dobrze. Jak na razie sprawdza się to idealnie, gdyż są po nagraniu 2 EP-ek – “Hshoushch” oraz “Bread & Salt”, dostępnych m.in. na Spotify, Tidalu, Apple Music i YouTube, wspólnym koncercie z Luxtorpedą, zwycięstwach na wielu licealnych festiwalach.

Inspirują ich współcześni alternatywni artyści, Krzysztof Krawczyk, pruskie pieśni bojowe oraz uroda ich basisty, a ich show jest idealnym miksem kawałków do pogo i tańca oraz spokojniejszych nutek dla koneserów złego angielskiego akcentu.

 

 

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Mobilna Scena Muzyczna, który został sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content