Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
11.10 niedziela, 18:00
cena:
Wstęp wolny, obowiązują zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl


Ona – obdarzona głosem, o którym sami się przekonacie, że naprawdę jest anielski. On – śpiewa i dysponuje dłońmi, które same komponują na fortepianie. Razem – duet, którego twórczość wytycza zupełnie nowe szlaki w muzyce Wszechświata. Delikatny, wyważony, subtelnie zgrany zespół, który mimo krótkiej współpracy od marca 2020 zdążył już zauroczyć każdego, kto ich słuchał. Klara i Mati – a w przeciągu kilku najbliższych tygodni, gdy wydadzą już swój pierwszy singiel z teledyskiem – zespół “Lea”.

Koncert odbywa się w ramach cyklu Mobilna Scena Muzyczna, który został sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content