Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Młodzież
Kiedy:
16.06 niedziela, 17:30
cena:
Wstęp wolny, zapisy na grę od 1 czerwca: zapisy.maslaw@gmail.com


Wyzwaniem dla uczestników gry rozgrywającej się w okolicach dawnego Pedetu będzie ustalenie, jakie są obecnie symbole dzisiejszej Woli. Czy ma już nowe, czy nadal funkcjonują te sprzed 1989 r., jak Pedet czy Kino W-Z? Dla uczestników będzie to okazja do wcielenia się w antropologów kultury, którzy sprawdzą, jak zmieniają się kody kulturowe.

Gra dla 20 zespołów 2-5 osobowych: młodzież 16+ i dorośli. W punkcie startowym w Centrum Edukacji Historycznej dodatkowo przez cały czas trwania gry będzie działać otwarte stanowisko zbierania i skanowania archiwalnych zdjęć Warszawy w ramach projektu Społeczne Archiwum Warszawy. Projekt jest realizowany od 2016 roku. Organizatorzy: Stowarzyszenie Masław i inicjatywa Tu Było, Tu Stało.

Więcej informacji: www.tubylotustalo.pl/spoleczne-archiwum i www.maslaw.org.pl.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język