Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
25.08 czwartek, 10:00
cena:
Zapisy: m.michalowska@wck-wola.pl, 22 631 30 51


Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 0-3 do miejsca, w którym w bezpiecznej przestrzeni, pełnej wyjątkowych sprzętów i zabawek, dzieci będą mogły eksplorować przestrzeń, poznawać i stawać się samodzielnymi.

Miejsce Swobodnej Zabawy inspirowane jest pedagogiką waldorfską oraz koncepcjami Emmi Pikler. Zabawki i sprzęty w sali zrobione są z naturalnych materiałów (drewno, tkanina). Dzieci będą mogły wspinać się, chodzić po równoważniach, układać, chować, turlać, przesuwać… Rodzice będą mieli możliwość wspierania swoich dzieci w rozwoju poprzez obecność w pobliżu, to także okazja do spotkania z innymi dorosłymi.

W każdy wtorek i czwartek od 10:00 d0 15:00

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content