Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
25.04 sobota, 10:30
cena:
10zł

Zapraszamy serdecznie na muzyczne spotkanie online z Panią Rytmiką. „Mali i duzi Muzykanci” to cykl, który odbywał się do tej pory w naszej Sali w Rodzinnej Młynarskiej, a teraz przenosimy go do wirtualnego pokoju.  W związku z tym obowiązuje promocyjna cena 10zł – bilety do kupienia w serwisie biletyna (link wkrótce).

Jak to działa? Po zakupieniu biletów otrzymacie link do otworzenia w aplikacji Zoom, gdzie będzie czekać na Was już Pani Rytmika – Joanna Jęczmionka.

Pamiętajcie, że biorąc udział w zajęciach wspieracie instruktorkę oraz Wolskie Centrum Kultury – jak wiadomo, obecny czas nie jest dla nas najłatwiejszy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język