Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, dorośli
Kiedy:
17.01 poniedziałek, 16:30
cena:
wstęp wolny


Zapraszamy na pokaz serii spacerów w technice 360° towarzyszących wystawie „W poszukiwaniu idei osiedla społecznego”. Nagrania prezentują miejsca nawiązujące do wspomnień mieszkańców i mieszkanek Koła. Autorem spacerów jest artysta sztuk wizualnych, Mateusz Kowalczyk.

Obrazy przestrzeni z jednej strony mają walor dokumentacyjny, z drugiej są nośnikiem nowych interpretacji. Wśród miejsc wybranych do nagrań peryskopowych dużą częścią są takie, które zmieniły swoją funkcję lub uległy dużej modyfikacji. Elementem nagrań są trójwymiarowe obiekty, często artystyczne, które budują dodatkowe znaczenia i interpretacje. W styczniu odwiedzamy ledendarny sklep pana Zbyszka, w którym można obejrzeć unikatowe prace rzemieślników zajmujących się wędkarstwem. Sklep miesci się w tym samym budynku co Wolskie Centrum Kultury, przy Obozowej 85.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content