Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
17.02 czwartek, 16:30
cena:
wstęp wolny


Zapraszamy na pokazy spacerów w technice 360° towarzyszących wystawie „W poszukiwaniu idei osiedla społecznego”. Nagrania prezentują miejsca nawiązujące do wspomnień mieszkańców i mieszkanek Koła. Autorem spacerów jest artysta sztuk wizualnych Mateusz Kowalczyk.

Obrazy przestrzeni z jednej strony mają walor dokumentacyjny, z drugiej są nośnikiem nowych interpretacji. Wśród miejsc wybranych do nagrań peryskopowych dużą część stanowią takie, które zmieniły swoją funkcję lub uległy dużej modyfikacji. Elementem nagrań są trójwymiarowe obiekty, często artystyczne, które budują dodatkowe znaczenia i interpretacje. W lutym swoje przestrzenie otwiera dla nas kawiarnia Nutka Café, popularne miejsce zajęć dla dzieci i rodziców i to tam będziemy mogli doświadczać spacerów.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content