Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
28.05 sobota, 14:00
cena:
zapisy w tygodniu poprzedzającym spotkanie: olakuc0@gmail.com, 608 527 110


Przyjdź Kobieto, Siostro i zasiądź w kręgu.To spotkanie kobiet w bezpiecznej przestrzeni na poziomie serca. To wspólny czas, który spędzimy w szacunku, uważności, usłyszenia innych i wyrażania tego, co u Ciebie teraz w życiu żywe i prawdziwe. W kręgu wszystkie jesteśmy równe. Tu nie mądrych i mądrzejszych, tu dzielimy się swoją własną mądrością i odkrywamy wspólną. Każda z nas ma swoją Mądrą Kobietę, towarzyszymy sobie w drodze do Niej. Uczymy się słuchać. Nie oceniamy, nie radzimy, mówimy o sobie i o swoich emocjach. Albo nie mówimy, jeśli mamy potrzebę pomilczeć. Zapraszam serdecznie kobiety w każdym wieku.

Zwołująca krąg: Oleśka Kuc. Nieustannie podążam za moim marzeniem: krzewienia siostrzeństwa między nami. Jeśli gdzieś w głębi serca też tak czujesz, siądźmy razem w kręgu, zapraszam.

Obowiązuje limit miejsc, zapisy na maila w tygodniu poprzedzającym spotkanie: olakuc0@gmail.com, tel. 608 527 110

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content