Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli, młodzież
Kiedy:
31.07 piątek, 19:00
cena:
Wstęp wolny


Ljos to warszawski projekt muzyczny, prowadzony przez Patryka Banacha i Olę Budzyńską (absolwentka ZPSM nr 1 w Warszawie, od najmłodszych lat związana z muzyką. W swoich utworach stara się łączyć zarówno klasyczne jak i elektroniczne brzmienia).

W swoich utworach bawią się konwencjami, łącząc między innymi post-rock, jazz i elektronikę. Charakteryzuje ich niestandardowe instrumentarium – gitara, pianino, altówka, ale też flet czy kontrabas – w całości przetworzone elektronicznie, oraz w nieprzewidywalne formy muzyczne.”

Ola Budzyńska – absolwentka ZPSM nr 1 w Warszawie, od najmłodszych lat związana z muzyką. W swoich utworach stara się łączyć zarówno klasyczne jak i elektroniczne brzmienia.

 

Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacja wejściówek: wejsciowki@wck-wola.pl 

 

fot. Janek Ruchniewicz

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content