Kategoria:
Kiedy:
18.12 sobota, 16:00
cena:
wstęp wolny, obowiązują zapisy: wejsciowki@wck-wola.pl


Bez partytury, bez dyrygenta, a przede wszystkim – bez barier! Tak grać będzie załoga Fundacji Prowadnica i jej przyjaciele – zespół złożony z samych młodych osób niewidomych, pełnych zapału i chęci dzielenia się pozytywną energią w ten świąteczny czas.

Rozsiądźcie się wygodnie i posłuchajcie takich instrumentów jak akordeon, gitara basowa, skrzypce, melodyka i flet poprzeczny. Wy podzielicie się z nami tym, co materialne, my – tym, co niematerialne, czyli magią muzyki! W programie klasyczne i nowoczesne aranżacje popularnych i mniej znanych kolęd i pastorałek w wykonaniach zbiorowych, solowych i półsolowych.

Organizator: Fundacja Prowadnica

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content