Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
24.08 środa, 16:00
cena:
Wstęp wolny, obowiązują zapisyzapisy: 609018424, ludzie@wck-wola.pl;
Seanse w każdą środę, godziny do wyboru: 16:00, 17:00 lub 18:00


Zapraszamy na sierpniowe pokazy kina VR przy Obozowej 85! W każdą środę będzie można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i w wygodnym fotelu na goglach VR obejrzeć filmy przygotowane przez Wolskie Centrum Kultury we współpracy z artystą wizualnym Mateuszem Kowalczykiem. Ilość miejsc ograniczona, przy rezerwacji prosimy o wskazanie preferowanej godziny pokazu oraz wybór filmu:

  • Chryste Panie – zarejestrowany w ramach cyklu „Fala dźwięku” koncert zespołu Chryste Panie w składzie: Michał Małota – saksofon, Aleksander Żurowski – syntezator, Michał Stawarz – baraban, Wojtek Kurek – perkusja

  • Blokowisko – zarejestrowany w ramach cyklu „Fala dźwięku” koncert zespołu Blokowisko w składzeie: Maciej Jurga, Cezary Zieliński, Kacper Zieliński. Brzmienia zespołu wywodzi się z post-punkowych ruchów lat 80, a w ich muzyce można znaleźć elementy wielu gatunków takich jak coldwave, dub, post-industrial, post-rock czy nawet synthpop.

  • Szaman Polski – Mateusz Kowalczyk przygotował na zaproszenie Fali Dźwięku performatywny koncert w ramach swojego projektu Szaman Polski, który realizuje od 2018 roku. Artysta działa na pograniczu sztuki, aktywizmu, a przede wszystkim działań performatywnych o charakterze politycznym i społecznym. Kowalczyk zaprosił do wspólnego działania muzyka i perkusistę Filipa Madejskiego.

  • Spacery Peryskopowe – Wybór krótkich filmów zarejestrowanych na Kole to okazja do przeniesienia się w różne rejony osiedla i wysłuchania wspomnień mieszkańców i mieszkanek. Filmy powstały w ramach ponad rocznej rezydencji Mateusza Kowalczyka w Laboratorium Osiedla Społecznego Wolskiego Centrum Kultury.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content