Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli
Kiedy:
13.11 środa, 18:00
cena:
wstęp wolny


Wściekły byk

reż. : Martin Scorsese, występują:Robert De Niro, Cathy Moriarty, Joe, Pesci, Frank Vincent; biograficzny, dramat / USA / 1980 / 129′.

Wściekły Byk to jeden z najdoskonalszych owoców współpracy Martina Scorsese i Roberta De Niro. De Niro tworzy niezapomnianą, nagrodzoną Oscarem kreację wcielając się w postać boksera Jake’a LaMotty. Film jest oparty na historii życia słynnego boksera, ukazuje czasy jego triumfów i porażek aż po dni gorzkiej starości. Nieokiełznana natura, siła i agresja na ringu czyniły z LaMotty prawdziwą, niepokonaną bestię, w życiu prywatnym natomiast wpędziły go w błędne koło szaleństwa i furii.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język