Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
27.09 poniedziałek, 10:30


18. edycja “Bliżej Mam”
Niedawno urodziłaś dziecko?
Czujesz się przytłoczona, podekscytowana, szczęśliwa, zakochana, samotna, zaskoczona…Masz mętlik myśli, natłok uczuć, próbujesz zorganizować się w nowej sytuacji i zastanawiasz się, czy coś z Tobą nie tak? Jesteś przekonana, że inne mamy „wszystko ogarniają” i dają radę, a Ty nie? Masz dość siedzenia w czterech ścianach, samotnego spacerowania i ciągłej kotłowaniny myśli w głowie, jaką mamą jesteś…? Chciałabyś poznać inne mamy i w życzliwym gronie podzielić doświadczeniami, uczuciami, jakie Ci towarzyszą oraz dojść do uwalniającego wniosku „Nie tylko ja tak mam!”?

Chciałabyś odnaleźć siebie i zaakceptować nową rzeczywistość?
Zapraszamy Cię do udziału w naszej grupie wsparcia i rozwoju!
Będziemy rozmawiać o tym, co dla Ciebie aktualnie ważne, słuchać wzajemnie i odkrywać bogactwo macierzyństwa. Zagadnienia, jakie poruszymy to m.in.: opowieści porodowe, ciało, połóg i karmienie, rola mamy-związane z nią wyobrażenia i oczekiwania, zmiany w rodzinie, wiedza vs intuicja, koniec urlopu macierzyńskiego, itp., ale przede wszystkim jesteśmy otwarte na tematy, które Wy chcecie omawiać.

KIEDY: Zaczynamy w poniedziałek 27 września o g. 10.30!
Cykl obejmie 10 spotkań, w każdy kolejny poniedziałek w g.10:30-12:30 ( z wyłączeniem 1 listopada 2021).

GDZIE: Rodzinna Młynarska WCK przy ul. Młynarskiej 35A

ZAPISY: https://forms.gle/tAYS1Vz1mv3fwKxY6
Formularz nie wysyła potwierdzenia. W tym celu wyślemy osobnego maila ze szczegółowymi informacjami.

PROWADZĄCE:
Agnieszka Janowska – psycholog, trenerka, prezes Fundacji Bliżej; mama;
Karolina Kołbyk – pedagog, facylitatorka, trenerka; mama.

Więcej o nas: www.blizej.org.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content