Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
01.10 piątek, 20:00
cena:
35 zł

Warszawa, obok miast Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Polski jest na europejskiej trasie koncertowej artysty.

Pelt będzie promował wydany na początku 2021 roku album „Jeremy Pelt: Griot: This is important!”(Highnote) oraz książkę o tym samym tytule. Obok amerykańskiego trębacza i lidera wystąpią nowojorscy muzycy: wibrafonista Jalen Baker, pianistka Arcoiris Sandoval, kontrabasista Jonathan Michel oraz perkusista Allan Mednard.

Jeremy Pelt uznawany jest za jednego z najlepszych muzyków swojego pokolenia – ognisty trębacz przywołuje emocjonalny styl ikon hard bopu Freddiego Hubbarda i Clifforda Browna, a w balladach wykazuje się zróżnicowaną wrażliwością.

Podczas najbliższej trasy koncertowej Pelt przedstawi swój najnowszy album Griot – This Is Important! łączący specjalnie skomponowaną muzykę i wybrane wywiady, które przeprowadził z wielkimi gawędziarzami muzyki m.in. Bertha Hope, Dr. Eddie Henderson, Larry Willis, Wynton Marsalis, Robert Glasper i René Marie.

Obecnie koncertuje w Stanach Zjednoczonych i Europie, promując swój najnowszy album. Po koncercie artysta spotka się z fanami i będzie podpisywał płytę i książkę.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content