Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
30.01 niedziela, 19:00
cena:
wstęp: 20 zł, biletyna.pl, goout.net

Zapraszamy na premierę nowego pasma koncertowego w Wolskim Centrum Kultury. Gościć będziemy wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzyki klasycznej. Artyści w domowej atmosferze Domu Społecznego na Obozowej opowiedzą o swojej drodze do sukcesu, razem zastanowimy się, czy w dzisiejszym świecie istnieją jeszcze “soliści”, porozmawiamy też o społecznej odpowiedzialności muzyki.

Cykl otworzy koncert pianisty TYMOTEUSZA BIESA.

Tymoteusz Bies – jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej pianistyki. Znakomity solista, który nie obawia się spotkań z hip-hopem, grania w przestrzeniach publicznych, a swoją najbardziej prestiżową nagrodę odbierał w… dresie. Porozmawiamy o tym, czy solista musi być narcyzem, jak sobie poradzić z wielkim ego Karola Szymanowskiego i czy filharmonie to świątynie eskapizmu.

Tymoteusz Bies – fortepian

W programie: Wajnberg, Szymanowski, Szostakowicz;

rozmowę z Artystą poprowadzi Ania Karpowicz

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content