Kategoria:
Grupa wiekowa:
seniorzy, młodzież, dorośli
Kiedy:
29.05 niedziela, 19:00
cena:
20 zł

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu JEDNOKROTNI, w ramach którego gościmy wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzyki klasycznej. Trzecim gościem cyklu będzie wybitny akordeonista – Maciej Frąckiewicz. Wobec jego muzycznej wrażliwości nie sposób pozostać obojętnym. To wykonawca na miarę współczesności, w której młodzieńczy żywioł zderza się z doświadczeniem i głębią. Jego muzyczne interpretacje tchną świeżością i nieposkromionym artystycznym temperamentem. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych oraz Paszportu Polityki w kategorii Muzyka Poważna 2013. Porozmawiamy o soliście jako artyście łączącym role wykonawcy, twórcy i kuratora własnych projektów, a w programie koncertu wyjątkowy, oniryczny recital na akordeon z udziałem elektroniki i video “See you in a Dreamland”.

Koncerty prowadzi organizatorka cyklu – laureatka Paszportu Polityki 2020 Ania Karpowicz. W programie: Aleksander Kościów, Franz Schubert, Wladimir Ryabov, Staffan Mossenmark, Zygmunt Krauze, Henry Purcell, Wojciech Blecharz.

 

Koncert zrealizowany we współpracy z Fundacją Sfera Harmonii.
Koncert zrealizowany dzięki wsparciu Deutscher Musikwettbewerb, w ramach programu projektowi Deutscher Musikrat.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content