Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Młodzież
Kiedy:
25.01 sobota, 20:00
cena:
Bilety 15 / 20 zł (w sprzedaży od grudnia)

Zespół JAVVA to czterej doświadczeni muzycy obecni na polskiej scenie niezależnej od ponad dwóch dekad (m.in. Hokei, Xenony, Alameda 2, 3, 4 i 5, T’ien Lai, Contemporary Noise Quintet, Something Like Elvis). Eksplorują niezbadane rejony wysuszonej rdzą, tanecznej psychodelii. Postanowili zderzyć ze sobą ekspresję z precyzją, punkową energię i spontaniczność z doświadczeniem oraz hałas z popowymi melodiami.
Rytm, groove oraz muzyka świata – nie ta kojarzona ze Stingiem czy Peterem Gabrielem, lecz zwrócona w stronę afrykańskich wsi i złomowisk – to podstawowe elementy definiujące brzmienie JAVVY.
Debiutancki album odwołuje się do technologicznego, społecznego i ekologicznego przełomu charakterystycznego dla drugiej dekady XXI wieku.

Javva w składzie:
Bartek Kapsa – perkusja
Łukasz Twix Jędrzejczak – voc, synth
Mikołaj Zieliński – bas,
Piotrek Bukowski – gitara

“Balance of Decay” (winyl, cd, digi) ukazała się 6 września 2019 nakładem Anteny Krzyku.

“Bo to jest cios. Taka muzyczna fanga między oczy. „Balance Of Decay” dosłownie uzależnia i nie pozwala mi przestać myśleć o tej muzyce, w której jest tyle mocy, ale również lekkości. Polot i odlot, ale w pełni kontrolowany. Pokochacie ten zespół!”

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język