Kategoria:
Kiedy:
08.05 sobota, 16:00


Fala w wersji ogrodowej i online.

Zoi Michailova, znana również jako Facheroia, jest DJ-ką i artystką dźwiękową z Krymu (Ukraina), która obecnie mieszka w Warszawie. Jej selekcja to dynamiczna i niesforna mieszanka, płynna i jednocześnie wymagająca. Zoi wypracowała swój własny styl opierając się bardziej na narracji niż gatunkach.
Jako artystka dźwiękowa tworzy muzykę do spektakli teatralnych, performansów i instalacji audiowizualnych. W dźwiękowych sekwencjach eksponuje w dużej mierze alienacje i eteryczność.

Od 2017 roku współpracuje z Kem – warszawskim kolektywem queerowo-feministycznym, którego działania koncentrują się na styku choreografii, performansu, dźwięku i praktyk społecznych.ZAUMNE
O sobie: poznański artysta dźwiękowy. Eksploruje uczuciową stronę muzyki elektronicznej. Zainspirowany futurystyczną ideą języka pozarozumowego łączy internetowe znaleziska z zabrudzonymi tłami dźwiękowymi.

Na początku roku wydał swój kolejny album „Dreams of Teeth Falling Out” (Perfect Aesthetics), który miał swoją kameralną premierę w Farbach. W kwietniu ukaże się jego debiutanckie wydawnictwo winylowe pt. „Élévation” (Mondoj).Info o biletach wkrótce.

Kurator cyklu: Łukasz Strzelczyk

Wsparcie:

  • Radio Aktywne
  • Glissando
  • Wydawnictwo Okultura
  • Undertone

Plakat: http://dabrowskim.com/

 

Fala nie jest miejscem dla postaw homofobicznych, ksenofobicznych, bigoteryjnych czy seksistowskich.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content