Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
10.04 sobota, 20:00
cena:
online


Wymyślmy sobie lepszy świat, czyli zabawy z VR.
Mateusz Kowalczyk – artysta wizualny, performer, aktywista urodzony w 1992 roku w Warszawie. Absolwent Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w Pracowni Działań Przestrzennych Mirosława Bałki (2020).
Uczestnik wystaw zbiorowych, działań kolektywnych oraz działań performatywnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W obszarze jego zainteresowań jest zaangażowanie
w działania społeczne, projektowanie środowisk 3D i VR, poszukiwania artystycznych rozwiązań problemów związanych ze wspólną przestrzenią na podstawie uprawy konopi przemysłowych w tkance miejskiej.
W swoich pracach często wykorzystuje swój głos, muzykę lub dźwięki, skomponowane i nagrane przez niego. Praca z dźwiękiem oraz działania performatywne są integralną częścią jego praktyki.
Wsparcie:
Glissando
Wydawnictwo Okultura
Undertone

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content