Kategoria:
Grupa wiekowa:
młodzież, dorośli
Kiedy:
19.09 sobota, 20:00
cena:
20/25zł
Pierwsza, jesienno-pandemiczna fala dźwięku przedstawia:
Titanic Sea Moon – zespół rozpoczął swoją działalność w 2017 roku. Pierwsze koncerty zagrał w grudniu 2018 roku. Jako „Titanic Sea Moon” do tej pory pojawił się na scenach w Słupsku, Gdyni, Bytowie, Mrągowie, Elblągu, Warszawie czy Lublinie. Zespół wystąpił na SpaceFest w Gdańsku w grudniu 2019 roku. Wcześniej, w wakacje 2019 nagrał materiał na pierwszą płytę. Materiał obecnie czeka na wydanie i prawdopodobnie ukaże się jesienią 2020 roku.
Członkowie zespołu wcześniej występowali w wielu zespołach m.in.: ewa braun, Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship, Najprzyjemniejsi. Muzyka zespołu Titanic Sea Moon to psychodeliczny trans a’la kraut postrock.
Skład zespołu:
Dariusz Dudziński – perkusja
Piotr Sulik – gitara, vocal, sample, loop
Rafał Szymański – gitara basowa

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content