Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli
Kiedy:
07.05 czwartek, 20:00
cena:
20/25 zł


Fala na Woli odsłona nr 67 – idiom jazz:

Ślina to eksperyment prowadzony przez czwórkę muzyków mocno związanych z wrocławską sceną improwizowaną (i nie tylko.) Muzyka, którą grają zawsze powstaje pod wpływem chwili. Nieskrępowana ramami gatunków, może popłynąć w bardzo różne strony, chociaż zazwyczaj zawiera elementy ambientu, groove, jazz, psychodelę, a nawet post-punk czy drone.
https://soundcloud.com/user-261098380
experimental / jazz / post-rock / ambient

Pokusa
Często najtrafniejszym dla nas określeniem muzyki którą gramy jest “mięso”. Ciało organiczne, zmienne, surowe, obrzydliwe, śliskie ale też ponętne, atrakcyjne, witalne, miękkie i wilgotne. Nasze koncerty są właśnie takim impulsywnym improwizowanym polowaniem i poszukiwaniem tego cielska, tej polędwicy, skóry z gęsiny. Warto nas podpatrywać przez gąszcz rzędów bo porywamy się (a podobno publikę wraz ze sobą) na ślepo, bez planu i sfory na przeszpiegach, bez kompromisu i przebaczenia ale zawsze chociaż strzępy zostają między zębami. Pokusa zawsze pozostaje niezaspokojona- i dobrze.

Nazwa “Pokusa” jest zwykłą zrzynką z Saskokępskiej (patrz praga płd.) amatorskiej drużyny piłkarskiej z ok. połowy XX w.
Natan Kryszk – saxophone
Tymon Bryndal – bass
Teodor Olter – drums

https://pokusainternational.bandcamp.com/releases

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język