Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
09.04 piątek, 09:00
cena:
online


Dwie Dorotki 
Teatr VAŠKA

Bajka nawiązuje do tradycyjnych bajek ludowych i opowiada o dwóch dziewczętach, noszących to samo imię, ale bardzo różniących się usposobieniem. Dwie Dorotki – jedna dobra, pracowita i miła, druga – zła i leniwa. Jak to zwykle w bajce bywa, dobroć i pracowitość zostaje nagrodzona.

Podczas spektaklu widzowie wraz z bajkowymi postaciami docierają m.in. do domostwa, w którym mieszka Rok ze swoimi dziećmi – Porami Roku. Jest to doskonała okazja do pokazania różnic pomiędzy poszczególnymi porami roku i nazwania ich szczególnych cech. Piosenki i zagadki wplecione w treść bajki zachęcają do aktywnego udziału w teatralnej zabawie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content