Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Dzieci, Młodzież
Kiedy:
28.02 czwartek, 16:00
cena:
Wstęp wolny

28 lutego mijają dwa lata od kiedy działamy w przestrzeni Woli. Z tej okazji wyprawiamy urodziny, na które zapraszamy zarówno obecnych, jak i przyszłych bywalców Otwartej Kolonii. Przygotowaliśmy program, w którym  pojawi się coś dla ducha i dla ciała, ale czym byłyby urodziny bez gości? Zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprawdzić jak się zmieniliśmy lub którzy chcą się podzielić z nami pomysłami na to, żeby Otwarta Kolonia stała się jeszcze bardziej otwarta.

  • 16:00 – „Masz nas na tacy” – sąsiedzkie warsztaty integracyjne, bank pomysłów, urodzinowe ciasto, rozmowy przy kawie i herbacie.
  • 19:00 – „Sopran i pianino” –  koncert w ramach urodzin Otwartej Kolonii

Recital piosenkarski Denise Reynoard przy akompaniamencie Wojciecha Świętońskiego. W programie szeroka gama stylów wokalnych: meksykańskiej i amerykańskiej piosenki folkowej, francuskiej chanson, oraz operowych, kabaretowych i musicalowych klasyków – od Mozarta po Bernsteina, zahaczając o Barok i muzykę współczesną.

 

Podczas koncertu zabrzmi ponad stuletnie pianino z warszawskiej fabryki Kerntopf i Syn, które zostało przekazane nam przez rodzinę jego poprzedniego właściciela, malarza i profesora Politechniki Warszawskiej – Stanisława Wocjana. Jego losy splotły się z losami Otwartej Kolonii poprzez osobę fundatora osiedla, na którym się znajdujemy – Hipolita Wawelberga. Prof. Wocjan ukończył Państwową Szkołę Budowy Maszyn i Elektrotechniki, której Wawelberg był współzałożycielem.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >