Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
31.01 piątek, 18:00
cena:
5 zł

Teatrzyk Domowy Zaprasza na spektakl pt. Za Górami za Lasami stoi Dom Noc już śpiewa, raz-dwa aaa, już, że pora chrapiącego Mini Stwora. Co w dzień czeka do wieczora, by z sennością się uporać. Taka jest już owa wola chrapiącego mini stwora. Teatrzyk Domowy, dwie Anie i dwie piękne marionetki, z radością zapraszają do doświadczenia naszego nowego magicznego spektaklu! Gdy gwiazdy mienią się na niebie i zapada ciemna noc, i gdy każdy śpi… Ktoś inny budzi się do życia. Nasze własne cztery kąty! Zamykając nam senną melodią powieki, otwierają tym samym drzwi do świata, pełnego tajemnicy. I niech nie zmyli Was senna zapowiedź naszej premiery, wręcz przeciwnie, niech pobudzi do uważnego słuchania i przyglądania się wszystkiemu, co Was otacza! Być może już wkrótce odkryjecie, że nawet nasz własny Dom , który tak dobrze znamy, może okazać się kryjącym nie jeden sekret, Niezwykłym Światem.

Scenariusz : Anna Arora, Anna Miśta Lalki

Marionetki: Katarzyna Pietrzykowska ASP Warszawa

Scenografia: Artyści Muzeum Etnograficznego w Warszawie Muzyka : (autorska) Anna Arora, Anna Miśta Muzyka na żywo – Katarynka: Wykonana przez profesjonalną pracownię katarynek i pozytywek w Krakowie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język