Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
23.10 piątek, 18:00
cena:
on-line


W ramach programu ‘Kultura w sieci” zorganizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury, teatr TeatRyle z Poznania przeniósł trzy swoje spektakle do sieci. Od dziś, przez pół roku, zupełnie bezpłatnie można obejrzeć “Szałaputki”, od 15 września udostępniona zostanie “Bajka o Szczęściu”, a od 15 października zapraszamy na “Wiosenną Przygodę Tymoteusza”. Teatryle obchodzą w tym roku 25 lecie swojego istnienia.

Teatr założony został przez Mariolę i Marcina Ryl-Krystianowskich. Współpracują z nimi tata Janusz i córka Olga. Klan Ryl-Krystianowskich liczy bowiem już cztery pokolenia lalkarzy. Spektakle tej grupy gwarantują dobrą i mądrą zabawę i choć głównym odbiorcą są dzieci to dorośli również nie będą się nudzić. Zapraszamy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content