Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
26.04 piątek, 18:00
cena:
5 zł

Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi na Dobranocki do WCK przy ulicy Działdowskiej 6, w piątki o godz. 18.00. Każde spotkanie będzie wyjątkowe! Czasami zaprosimy na przedstawienie teatralne w wykonaniu sprawdzonych grup teatralnych, a czasami chcemy razem z Wami zagrać improwizowaną bajkę! Zrobimy wspólnie dekoracje, własne lalki teatralne, ułożymy scenariusz i zagramy jak prawdziwi aktorzy! Gwarantujemy teatralną zabawę pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji! Przekonajcie się sami!

Trzy, dwa , jeden…start! – Dzieciaki lecimy w kosmos!

Kosmos, czyli bajkowe miejsce zaprasza!

Tym razem zabierzemy dzieciaki w podróż RAKIETĄ! Musimy ją zbudować, wystartować i… wylądować! A po drodze spotka nas wiele przygód i niespodziewanych zwrotów akcji!

Bezpośrednio po teatralnym spotkaniu, zapraszamy do sali widowiskowej na Kosmiczną Dyskotekę DJ Pani Bum!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >