Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
22.03 piątek, 18:00
cena:
Bilety: 5zł dziecko z 1 opiekunem, każda nastepna osoba dorosła 5 zł

Zapraszamy Rodziny z malymi dziećmi na Dobranocki do WCK przy ulicy Działdowskiej 6, w piątki o godz 18.00. Każde spotkanie będzie wyjątkowe! Czasami zaprosimy na przedstawienie teatralne w wykonaniu sprawdzonych grup teatralnych, a czasami chcemy razem z Wami zagrać improwizowaną bajkę! Zrobimy wspólnie dekoracje, wlasne lalki teatralne, ułożymy scenariusz i zagramy jak prawdziwi aktorzy! Gwarantujemy teatralną zabawę pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji! Przekonajcie sie sami!

Ufoludki są wśród nas! Tym razem poznamy historię o Ufoludku, który…A nie, nie, cicho, sza! To bardzo tajemnicza historia, przyjdźcie i przekonajcie się sami! Jesteście też zaproszeni na występ Ufoludkowej Orkiestry, kto będzie chciał, też może w niej zagrać! Kosmos, czyli bajkowe miejsce zaprasza!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >