Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
29.03 piątek, 18:00
cena:
Bilety: 5zł dziecko z 1 opiekunem, każda następna osoba dorosła 5 zł

Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi na Dobranocki do WCK przy ulicy Działdowskiej 6 , w piątki o godz 18.00. Każde spotkanie będzie wyjątkowe! Czasami zaprosimy na przedstawienie teatralne w wykonaniu sprawdzonych grup teatralnych, a czasami chcemy razem z Wami zagrać improwizowaną bajkę! Zrobimy wspólnie dekoracje, własne lalki teatralne, ułożymy scenariusz i zagramy jak prawdziwi aktorzy! Gwarantujemy teatralną zabawę pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji! Przekonajcie się sami!

Kosmiczna eskapada (essss…kap..kap… pada).Trening fizyczny kosmonauty, analiza terminów naukowych i trudnych słów, zwiedzanie Planety Pomidorowej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >