Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
31.05 piątek, 18:00
cena:
5 zł

Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi na Dobranocki do WCK przy ulicy Działdowskiej 6, w piątki o godz. 18.00. Każde spotkanie będzie wyjątkowe! Czasami zaprosimy na przedstawienie teatralne w wykonaniu sprawdzonych grup teatralnych, a czasami chcemy razem z Wami zagrać improwizowaną bajkę! Zrobimy wspólnie dekoracje, własne lalki teatralne, ułożymy scenariusz i zagramy jak prawdziwi aktorzy! Gwarantujemy teatralną zabawę pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji! Przekonajcie się sami!

Lolo i śpiewająca Lusia

Interaktywny występ cyrkowego clowna Lolo połączony z konkursami, pokazem tresury pieska, pokazem ekwilibrystyki, żonglerki oraz jazdy na monocyklu. Widzowie mają możliwość osobiście nauczyć się prostych sztuczek i trików cyrkowych.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język