Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dzieci
Kiedy:
17.05 piątek, 18:00
cena:
5 zł

Zapraszamy rodziny z małymi dziećmi na Dobranocki do WCK przy ulicy Działdowskiej 6, w piątki o godz. 18.00. Każde spotkanie będzie wyjątkowe! Czasami zaprosimy na przedstawienie teatralne w wykonaniu sprawdzonych grup teatralnych, a czasami chcemy razem z Wami zagrać improwizowaną bajkę! Zrobimy wspólnie dekoracje, własne lalki teatralne, ułożymy scenariusz i zagramy jak prawdziwi aktorzy! Gwarantujemy teatralną zabawę pełną niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji! Przekonajcie się sami!

Trzy, dwa , jeden…start! – podróż na księżyc!

Zapraszamy dzieci na wspaniałą, kosmiczną podróż. Czy ktoś już leciał rakietą i widział z bliska gwiazdy i komety? Jak wygląda księżyc? Czy jest duży jak piłka, czy malutki jak rogalik? Kosmos może was zaskoczyć… Weźcie udział w zakręconej, teatralnej zabawie.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >