Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Dzieci, Młodzież
Kiedy:
24.08 sobota, 10:00
cena:
10 zł opiekun, 5 zł dziecko


Wolskie Centrum Kultury 24 sierpnia otwiera Męską Szopę – sąsiedzki warsztat stolarski. Każdy mieszkaniec, bez względu na wiek i płeć, będzie mógł bezpłatnie skorzystać z przestrzeni i specjalistycznego sprzętu stolarskiego. Gospodyniami Męskiej Szopy są dwie kobiety – Agnieszka Bykowska-Giler i Dorota Porowska. Nasze ekspertki doradzą i pomogą w obsłudze dostępnych narzędzi. W ramach otwarcia odbędzie się warsztat „Dama z wiertarką”.

Ideą warsztatów stolarskich jest rozwój abstrakcyjnego myślenia, zmysłu technicznego i umiejętności manualnych. Praca w rodzinnym gronie sprzyja zacieśnianiu więzi i uczy dorosłych, jak wspierać dziecko w twórczym rozwoju. Uczestnicy zajęć mają okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami pracy z narzędziami stolarskimi, sposobami obróbki drewna i zasadami projektowania. Podczas tego warsztatu wykonamy ozdobne wieszaki na klucze. Do dzieła!

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy d.kalita@wck-wola.pl

Partnerem strategicznym projektu „Męska Szopa” jest sieć szwedzkich multimarketów Jula.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język