Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Dzieci, Młodzież
Kiedy:
13.12 czwartek, 18:30

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w naszej Otwartej Kolonii przy ul. Górczewskiej 15. Organizujemy akcję charytatywną na rzecz Azylu dla zwierząt w Sekłaku.

Studenci kierunku Grafika Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie oraz część wykładowców przygotowała grafiki przedstawiające niektórych podopiecznych Azylu. Wykonane prace będzie można obejrzeć, ale przede wszystkim kupić podczas wernisażu 13 grudnia.

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na zakup niezbędnych rzeczy dla podopiecznych Azylu. Samą wystawę będziecie mogli oglądać do Świąt.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >