Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
22.05 niedziela, 17:00
cena:
wstęp wolny, obowiązują zapisy: wejsciowki@wck-wola.pl


W repertuarze koncertu w wykonaniu zespołu Tango Mio znajdą się utwory z lat 20. i 30. XX wieku, a więc tanga, slowfoksy, fokstroty i walce. Pomiędzy utworami wokalistka opowie nie tylko o historii miejsca, w którym odbywa się koncert, ale także o historii muzyki tego okresu – o jej twórcach i wykonawcach.

Po koncercie odbędzie się pokaz tanga w wykonaniu pary tancerzy oraz lekcja podstawowych kroków tanga, jako że był to jeden z popularniejszych stylów muzycznych dwudziestolecia międzywojennego. Na zakończenie wieczoru odbędzie się potańcówka do muzyki mechanicznej, będzie to okazja, aby wypróbować nabyte umiejętności taneczne.

Wstęp na wydarzenie słowno-muzyczne „Czas tanga, czas fokstrota” jest wolny, jednak w związku z limitem miejsc obowiązują wejściówki, które można odebrać od 6 maja w placówkach Wolskiego Centrum Kultury przy Obozowej 85 i Działdowskiej 6 oraz poprzez zapisy mejlowe na adres wejsciowki@wck-wola.pl

  • Podczas koncertu zapewniona będzie pętla indukcyjna oraz obecność Asystenta ds. dostępności.
  • Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa, Dzielnicę Wola, a realizowany jest przez Fundację Partytura we współpracy z Wolskim Centrum Kultury.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content