Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
19.11 piątek, 18:00
cena:
Bilety: 10 złotych dzieci i dorośli

Dzieci wraz z aktorami wyruszają w niezwykłą podróż, mającą na celu poszukiwanie “Czarownicy Próchnicy”. Na swej drodze spotykają wiele życzliwych osób (Krokodyla Czyści – Ząbka, Szczoteczką Matyldę, itp.), które pomagają im wreszcie dotrzeć do Próchnicolandu, gdzie ukrywa się wspomniana Czarownica. Tutaj rozgrywa się finałowa scena, która decyduje o zwycięstwie, bądź porażce całej wyprawy. Przedstawienie interakcyjne, w którym dzieci są nie tylko widzami, lecz są angażowane do powierzanych im przez aktorów zadań.

W przedstawieniu wykorzystywane są również lalki, maski, oraz muzyka “na żywo”. Estradowe środki wyrazu, ogromna dawka humoru sprawiają ,że spektakl na długo zapada w pamięci widzów i oprócz walorów artystycznych niesie ze sobą bardzo ważne przesłanie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content