Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
25.09 sobota, 20:00
cena:
20zł

Cudowne Lata to warszawsko-krakowski duet muzyczny i życiowy, który tworzą Ania Włodarczyk i wychowana w Bejrucie gitarzystka Amina Dargham.

Zaczęły grać w 2018 roku i jesienią wydały na kasetach samodzielnie nagraną EP pt. „Demo” (dostępna na bandcamp i youtube). 26 września 2019 ukazał się debiutancki album zespołu pt. „Kółko i Krzyżyk”.

Jeszcze przed wydaniem płyty dziewczyny zagrały wiele koncertów klubowych, a także z przedpremierowym materiałem wystąpiły na Scenie Trójki podczas Off Festivalu 2019. „Kółko i Krzyżyk” to album pełen melodyjnego wokalu z polskimi tekstami, przebojowych gitarowych solówek i synth-popowych tropów. Dziewięć piosenek, które wpadają w ucho i trudno się od nich uwolnić, choć teksty utworów potrafią być niepokojące. Całość układa się w oryginalną opowieść m.in. o polskich latach 80. i 90.

Momentami beztroską i taneczną, kiedy indziej ciepłą i balladową, czasami dziwną, przefiltrowaną przez osobiste doświadczenia i fascynacje muzyczne twórczyń.

Aktualnie zespół pracuje nad drugim albumem.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content