Kategoria:
Warsztaty
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Dzieci, Młodzież
Kiedy:
08.12 sobota, 18:00
cena:
Bilety 10 zł. Obowiązują zapisy: d.kalita@wck-wola.pl, tel. 609-008-454

Warsztaty plecenia wianków świątecznych. Wianki i wieńce znane są w kulturze europejskiej od stuleci. Mają wiele zastosowań i przypisanych znaczeń, zarówno w życiu codziennym, jak i od święta. Wianki noszono na głowach, zawieszano na drzwiach, czy puszczano na wodę. Ich okrągły, regularny kształt symbolizuje czas, powtarzalność i ciągłość, zarówno w naturze jak i kulturze. To dobra wróżba, wypełniona pozytywną energią i życzliwością. Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty z cyklu „zrób to sam”. Sam zaprojektuj wianek, który ozdobi stół lub drzwi Twojego domu.

Tematem warsztatów będzie pachnący, zielony wieniec świąteczny, składający się tylko z naturalnych elementów: gałązki drzew i krzewów iglastych, traw i szyszek. Pokażemy Wam jak je ze sobą łączyć, tak by krok po kroku – od podstaw, poprzez koordynację poszczególnych etapów, powstał zadowalający efekt końcowy! Prowadzący: Marcin Gładki – bukieciarz, pasjonat kwiatów, prowadzi warsztaty z stylizacji stołów, tworzenia kompozycji kwiatowych.

Obowiązują zapisy: d.kalita@wck-wola.pl, tel. 609-008-454

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >