Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
26.09 niedziela, 12:00
cena:
wstęp wolny / obowiązują zapisy (na tydzień przed wydarzeniem)


Czy coś naprawdę piszczy w trawie? Jakie tajemnice skrywają korzenie? Czy rośliny nocą śpią? Kto w naszej okolicy jest zielonym najeźdźcą, a kto wybornym wspinaczem? Czy da się zjeść trawnik? Po co nam dżdżownice? Jak to możliwe, że istnieją owocowe mumie? Czy w mikroświecie istnieją stada owiec i ich pasterze?

Na te wszystkie i wiele więcej pytań odpowiemy na naszym spacerze. Zdradzimy też kilka skrywanych, przyrodniczych tajemnic. Grupa wiekowa: dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Eko Warszawa – rodzinne warsztaty o mieście i ekologii”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Masław oraz Tu było, tu stało.

Miejsce zbiórki: wejście do parku Skaryszewskiego od strony ronda Waszyngtona.
Prowadzenie: Mead Ladies

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content