UWAGA – WYDARZENIE ODWOŁANE
Ostatni piątek listopada na dobre zaczął nam się kojarzyć z największymi wyprzedażami. Tegoroczny Black Friday chcemy potraktować jako okazję do rozmowy o tym jak działa obecnie produkcja żywności, odzieży i innych produktów z których korzystamy na co dzień. Podejmiemy dyskusję na temat naszej konsumpcji oraz pomysłów na jej zmianę, pamiętając, że zasoby naszej planety są ograniczone. W rozmowie wezmą udział:
Maciej Biedziński – współzałożyciel Culture Tellers – firmy marketingowej włączającej w swoje działania perspektywę kulturową; kulturoznawca, semiotyk, strateg kulturowy
Weronika Szatkowska – członkini Kooperatywy Dobrze, specjalistka od ekonomii społecznej.
Dyskusję poprowadzi Julia Jarodzka-Krupska, założycielka Mało Wiele – organizacji pozarządowej zajmującej się edukowaniem o zmianach klimatu oraz katastrofach środowiskowych. Przed założeniem Mało Wiele Julia przez kilka lat pracowała jako badaczka jakościowa badań marketingowych.
Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:30 we Współdzielniku – nowej filii Wolskiego Centrum Kultury, centrum edukacji na temat ekonomii cyrkularnej.
Wstęp wolny