Kategoria:
Grupa wiekowa:
dorośli
Kiedy:
26.11 piątek, 17:30
cena:
Wstęp wolnyUWAGA – WYDARZENIE ODWOŁANE


Ostatni piątek listopada na dobre zaczął nam się kojarzyć z największymi wyprzedażami. Tegoroczny Black Friday chcemy potraktować jako okazję do rozmowy o tym jak działa obecnie produkcja żywności, odzieży i innych produktów z których korzystamy na co dzień. Podejmiemy dyskusję na temat naszej konsumpcji oraz pomysłów na jej zmianę, pamiętając, że zasoby naszej planety są ograniczone. W rozmowie wezmą udział:

Maciej Biedziński – współzałożyciel Culture Tellers – firmy marketingowej włączającej w swoje działania perspektywę kulturową; kulturoznawca, semiotyk, strateg kulturowy

Weronika Szatkowska – członkini Kooperatywy Dobrze, specjalistka od ekonomii społecznej.

Dyskusję poprowadzi Julia Jarodzka-Krupska, założycielka Mało Wiele – organizacji pozarządowej zajmującej się edukowaniem o zmianach klimatu oraz katastrofach środowiskowych. Przed założeniem Mało Wiele Julia przez kilka lat pracowała jako badaczka jakościowa badań marketingowych.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:30 we Współdzielniku – nowej filii Wolskiego Centrum Kultury, centrum edukacji na temat ekonomii cyrkularnej.

Wstęp wolny

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content