Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy, Dzieci, Młodzież
Kiedy:
27.10 niedziela, 14:00
cena:
Wstęp wolny


Na Działdowskiej zapadł zmrok… Słychać tup-tup – za krokiem krok. Ledwo ktoś uchylił bramy – pędzą duszki, białe damy. Kościotrupy, zombie, strachy ubaw mają aż po pachy. Jeśli nie brak Wam odwagi – zapraszamy na bal pełen magii!

Spotkajmy się w sobotę 26.10,2019 r. na strasznej dyskotece w Klubokawiarni Sąsiedzkie WCK przy Działdowskiej 6. Zapraszamy przyjaciół z całej okolicy – koniecznie w przebraniach. Będziemy szaleć w rytym mrocznej muzyki i wcinać przerażające przekąski. Czekoladowe nietoperze, paluszki umarlaka i koktajl wampira – mniam, mniam! Straszną dyskotekę rozpoczynamy o 15.00.

W planach: malowanie buziek, stylizacja z horroru, tańce i hulanki. Zagra dla Was DJ Mlekołak – mistrz konsolety z sąsiedztwa. Nie może Was zabraknąć w naszym Strasznym Centrum Kultury!

Zapraszamy już od 12.00 do wspólnego dekorowania sali, zachęcamy też do przyniesienia drobnego poczęstunku.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język