Kategoria:
Grupa wiekowa:
Dorośli, Seniorzy
Kiedy:
21.02 czwartek, 19:00
cena:
Wstęp wolny

Kabaret Starszych Panów przeboje wszech czasów.

Dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji pierwotnych wykonań Kabaretu Starszych Panów, Artur Gotz połączył to co sentymentalne, z tym co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

Na koncert składają się zarówno wielkie szlagiery: „Addio pomidory”, „Jeżeli kochać”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Ballada z trupem”, „Kapturek 62”, „Dziewica Anastazja”, „Rodzina”, „Upiorny twist”, „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, „Piosenka jest dobra na wszystko”, jak również jest to również mniej znane: „Torreador i kastaniety”, „Sposoby robienia kariery”, „Wesoły deszczyk” czy „Adziba”.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >