Kategoria:
Grupa wiekowa:
dzieci
Kiedy:
19.05 czwartek, 17:00
cena:
Zapisy: m.arszennik@wck-wola.pl, 22 114 17 69


Pod tą tajemniczą nazwą kryje się przedsięwzięcie, do którego chcielibyśmy zaprosić dzieci w wieku między 4 a 6 rokiem życia. Punktem wyjścia naszych spotkań będą wystawy odbywające się w przestrzeni Otwartej Kolonii a założeniem jest poznawanie świata przez sztukę i zabawę. Zajęcia będą zawierały: warsztaty plastyczne, słuchanie i tworzenie muzyki, opowieści z wykorzystaniem technik teatralnych.

Prowadzenie: Dorota Porowska – aktorka, reżyserka, animatorka w wielu projektach artystycznych m.in. w Rezerwacie Dzikich Dzieci w Lublinie. Katarzyna Jedynak – animatorka kultury, instruktorka zajęć z dramy i Małgorzata Arszennik – animatorka, w warsztatach wykorzystuje elementy arterarapii i multimedia.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content