Kategoria:
Inne


Działamy z pasją i wielkim zaangażowaniem. Szczególnie bliskie są nam wydarzenia i inicjatywy dedykowane Najmłodszym. Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, iż aż TRZY z naszych wydarzeń nominowane zostały do nagrody w plebiscycie Słoneczniki 2019. Głosy można oddawać do 9 września 2019 pod poniższym adresem:

https://sloneczniki.czasdzieci.pl/ankieta-warszawa-2019.php

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie oddać głos na inicjatywy Wolskiego Centrum Kultury. Podpowiadamy, jak poruszać się po ankiecie:

– głos można oddać TYLKO raz, ale za to w każdej z sześciu kategorii!

– nasze inicjatywy znajdziecie w czterech kategoriach:

  • 1. DOBRANOCKI (w kategoriach: JĘZYK, SZTUKI WIZUALNE)
  • 2. JAZZ DLA DZIECI (w kategorii: MUZYKA)
  • 3. OTWARTE WARSZTATY PSZCZELARSKIE (w kategorii: PRZYRODA)

Oddawanie głosów nie wiąże się z żadnymi kosztami, jest szybkie i proste. Klik, klik i już!

Po oddaniu głosu na maila przyjdzie link weryfikacyjny, w który należy kliknąć, aby potwierdzić głos i aby został on zapisany!

Zachęcamy gorąco i ogromnie dziękujemy za każdy oddany głos.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >