PRACOWNIE LUDWIKI 1 – Jesteśmy artystami plastykami, malującymi we wspólnej przestrzeni na ul. Ludwiki 1 na Woli. To kompleks pracowni, który jest zarządzany przez Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków. Cieszy nas niezmiernie, że mamy gdzie się rozwijać, pracować, tworzyć. Każdy z nas właściwie pracuje samotnie w swojej przestrzeni i tak naprawdę nie mieliśmy jeszcze okazji do zobaczenia efektów naszej pracy w jednym, wspólnym wnętrzu galeryjnym. Ponieważ nasze działania są związane z Wolą to właśnie tu chcemy pokazać, co tworzymy.

Łączy nas adres – Ludwiki 1 oraz to, że jesteśmy artystami a naszym atutem jest różnorodność wypowiedzi plastycznej. W Pracowni Ludwiki 1 spotkali się artyści z różnych pokoleń i różnym doświadczeniem.

Cieszymy się, że nasza, pierwsza, wspólna wystawa odbędzie się właśnie w Wolskim Centrum Kultury.

 

Artyści biorący udział w wystawie:

SŁAWEK GĘBCZYŃSKI
BOŻENA KUZIO-B
DARIUSZ MLĄCKI
MICHAŁ NOWAK
EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK
ORYSZYN (facebook, instagram)
FRANCISZEK XAWERY
IGOR YELPATOv

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język
Skip to content