Animatorka społeczna, aktywistka, organizatorka wydarzeń kulturalnych i projektów sąsiedzkich. Wcześniej związana z Bemowem – osiedlem “Przyjaźń” i Bemowskim Centrum Kultury. Obecnie wWolskim Centrum Kultury pracuje w “Domu Społecznym” – filii, która rozwija partycypację i działania lokalne wokół tematów takich jak sąsiedztwo, wspólna przestrzeń i modernistyczna architektura osiedli społecznych na Kole. W pracy i w życiu zależy jej na budowaniu społeczności – tworzeniu takich projektów i działań, które wzmacniają sprawczość, tworzą więzi, rozwijają społeczną solidarność, nie wykluczają nikogo, ale włączają i zwiększają dostępność kultury dla możliwie szerokiego grona odbiorców.

Studiowała etnologię i antropologię w ramach MISH UW, kończy studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną warszawskiej ASP. Absolwentka seminariów badawczych i projektów edukacyjnych związanych z kulturą i działaniami społecznymi, m.in. programu “Sąsiedzi 3.0” dla osób zajmujących się aktywizmem i animacją społeczną w Polsce, Ukrainie i w Białorusi, czy seminarium “Kultura i rozwój” w Instytucie Studiów Zaawansowanych. Współpracowała z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych “ę”, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, festiwalem “Malta”, Fundacją Sztuki Polskiej ING i Fundacją Civis Polonus.

Współkuratorka wystawy “Dekadencja / sklepik z pamiątki” która została uznana przez Gazetę Wyborczą i magazyn Dwutygodnik za najważniejsze wydarzenie w polskich sztukach wizualnych w 2017 roku.

Lubi dobre jedzenie, ćwiczyć sporty walki w formule K1, lato, długie spacery, polskie reportaże i filmy rumuńskiej nowej fali.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język