Kierownik działu Animacji i Projektów Kulturalnych w Wolskim Centrum Kultury. Od 6 lat zajmuje się organizacją i koordynacją wydarzeń kulturalnych, inicjowaniem działań animacyjnych i społecznych, koordynacją Miejsc Aktywności Lokalnej, pozyskiwaniem środków na działalność kulturalną m.in. Z Filmoteki Narodowej, Funduszu Animacji Kultury, Narodowego Centrum Kultury. W ramach Laboratorium Edukacji Kulturalnej, brała udział w pracach zespołu ds. wypracowania współpracy pomiędzy Domami Kultury, a organizacjami pozarządowymi dla m.st.Warszawy.

Przez 5 lat  kierownik działu imprez i kina w Domu Kultury Świt. Stale współpracuje z organizacjami pozarządowymi. W latach 2010-2013 współpracowała z Fundacją MaMa, jako realizatorka projektów o charakterze społeczno-kulturalnym, zajmując się jednocześnie pozyskiwaniem środków na ich realizację, m.in. z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Erasmus+, Centrum Komunikacji Społecznej, Biura Kultury Miasta Stołecznego Warszawy. Współpracuje również z Towarzystwem Kultury Teatralnej jako współpomysłodawczyni i koordynatorka Festiwalu Teatrów Wiejskich ZWYKI w Teatrze Polskim w Warszawie, od ponad 20 lat jest aktywną obserwatorką ruchu teatrów wiejskich w Polsce. Wspiera również działania Teatru 21 oraz fundacji Muzyczni Czarodzieje. Absolwentka wydziału Wiedzy o Teatrze, w Akademii Teatralnej w Warszawie, obecnie studiuje w Łodzi na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język