Absolwentka Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej. Od 2016 roku związana z zarządzaniem w lokalach gastronomicznych. Doskonali wiedzę z zakresu księgowości, optymalizacji, zwiększenia wydajności i efektywności pracy, zarządzania projektami oraz zasobami ludzkimi.

W Wolskim Centrum Kultury oprócz pracy w dziale księgowości, skupia się na budowaniu przyjaznej atmosfery i integracji mieszkańców.  Wrażliwa na potrzeby innych, chętnie pomaga i udziela się wolontariacko.

Gdy czas na pracę, to zawsze z filiżanką ulubionej kawy, a wolnych chwilach jeździ motocyklem po Wietnamie, stopuje po Bałkanach, spaceruje po Starym Mokotowie, zagłębia się w tematy ekologii, ćwiczy tajski boks i słucha muzyki elektronicznej.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język