Urodziłam się w latach 60 – tych ale ciągle czuje się młodo, zawdzięczam to pracy w kulturze. Wcześniej pracowałam w oświacie, niemniej kultura skradła moje serce na wiele lat pracy zawodowej. W instytucji WCK koordynuję pracę sekcji i kół działu edukacji kulturalnej. Odpowiadam za organizację konkursów recytatorskich, przeglądów i festiwali artystycznych, organizowałam koncerty z udziałem artystów scen warszawskich i zespołów artystycznych działających w naszych placówkach oraz wieczorków tanecznych dla dorosłych.
Prywatnie: Lubię czytać biografie artystów i muzyków sceny polskiej i zagranicznej, wspieram osoby z niepełnosprawnością. Długie spacery i jazda na hulajnodze sprawiają mi ogromną radość w taki sposób najlepiej odpoczywam.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

zmień język