Maria (Mary) Sitko jest dyplomowanym instruktorem tańca (Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej), a swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 7-letnia dziewczynka. Przez 16 lat tańczyła i śpiewała w ZF,,LAZURKl”. W czasie studiów uczestniczyła w zajęciach z tańca towarzyskiego, ale jak to mówi: ,,była to krótka przygoda, bo zaledwie 2-letnia”. Od niespełna 10 lat tańczy salsę kubańską (w parach, w ruedzie i solo). Uczestniczyła także w wielu warsztatach poznając podstawy takich tańców jak: son, cha cha cha , pilón, conga, tańce orishas, rumba guaguancó, rumba yambu czy reggaetón. Była uczestniczką wielu festiwali tanecznych, ucząc się od takich sław jak Mario Charon i Madeline Rodriquez czy Yoannis Tamayo.
Zajęcia z Mary to przede wszystkim świetna zabawa. Ważnym ich elementem jest także praca nad techniką, stylistyką oraz rytmika. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Mary jest ciepłą, uśmiechniętą i cierpliwą osobą, co z pewnością pomaga jej kursantom w bezstresowej nauce tańca.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content