Edukatorka, multiinstrumentalistka i animatorka kultury. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec prof. Anny Wódki-Janikowskiej oraz kulturoznawstwo ze specjalizacją Animacja Kultury na Uniwersytecie Warszawskim (obecnie Sztuki Społeczne).

Gra na skrzypcach,pianinie i śpiewa. Od 2014 roku zaczęła pracę w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie, gdzie współtworzyła i prowadziła zajęcia rytmiczne, muzyczno-sensoryczne i gordonowskie dla dzieci i ich rodziców. Od 2015 roku zaczęła współpracę z Zespołem Żłobków m.st. Warszawy prowadząc zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 1-3 w pięciu placówkach oraz była instruktorką zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci w wieku przed-przedszkolnym w prywantych lokalach. Współtworzy zespoły: OM, Córy Mary oraz GOPtrio, z którymi aktywnie koncertuje. Komponuje muzykę do spektakli oraz utwory, które wykorzystuje we własnej twórczości.

Najważniejszy jest dla niej bezpośredni kontakt z uczestnikami warsztatów, serdeczność i spontaniczne reagowanie na potrzeby grupy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapamiętywania preferencji i ustawień oraz zbierania anonimowych danych dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce internetowej lub w konfiguracji usługi zgodnie z zasadami określonymi w naszej polityce prywatności. Sprawdzisz tam również zasady przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. POLITYKA PRYWATNOŚCI >

Skip to content